Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri
09-11 Ocak 2019 tarihlerinde Almira Otel, Bursa'da gerçekleştirilecektir.

İzinler
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sempozyum Dijital Kitabı
Sempozyumda sunulacak panel ve konferans metinlerinin toplandığı sempozyum dijital kitabına katılımcılar web sitesi üzerinden ücretsiz olarak erişebilmektedirler.

Davet Mektubu
Kurs katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kurs davet yazıları isteyen katılımcılara gönderilecektir. Talep eden katılımcılar kurs sekreterleri ile iletişime geçebilir. Kurs davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından sempozyum bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 11 Ocak 2020 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Bildiri Genel Bilgileri
Sempozyuma bildiri sunumu poster ve sözel bildiri şeklinde olacaktır. Sempozyuma bildiri ile katılmak isteyenlerin bildirilerini en geç 31 Aralık 2019 tarihine kadar www.dermatogenetik.org sitesindeki poster ve sözel bildiri bölümünden göndermeleri gerekmektedir. Bildirilerin sempozyum dijital kitabında ve sempozyum sonrası basılacak sempozyum kitabında yayımlanabilmesi için sempozyuma kayıt yaptırmış olmak gereklidir.

Sekreterya Hizmetleri
Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Sempozyum öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.

1. Bursa Uluslararası Katılımlı Genetik Günleri Dermatogenetik Sempozyumu © 2020